021-68372010

شرکت نمایندگی دوربین مدار بسته

مرکز نمایندگی دوربین مداربسته ویوتک VIVOTEK با گارانتی اصلی
(Total 6 Votes : 5 of 5)

ویوتک VIVOTEK

Vivotek که در سال 2000 در تایوان تأسیس شد ، خود را به عنوان یک تولید کننده پیشرو در صنعت نظارت تصویری شبکه تاسیس کرد.
این شرکت برای اولین بار در سال 2006 در بورس اوراق بهادار تایوان ثبت شد ، از زمانی که به طور پیوسته بودجه های تحقیق و توسعه و کانال های سالانه خود را افزایش داده ، دفاتر و شرکت های تابعه را در ایالات متحده (کالیفرنیا) ، اروپا (هلند) ، هند (دهلی) ، خاور میانه ( دبی) ، و اخیراً ، آمریکای لاتین (مکزیک).

ویوتک در رتبه بندی Security 50 2018 مجله AS 14 قرار گرفت ، و درآمد کل آن گزارش شده در سال 2015 120.4 میلیون دلار باشد. این رشد 14.9 درصد از کل درآمد سال 2014 را نشان می دهد ، هنگامی که گزارش می شود 104.8 میلیون دلار کل درآمد آمریکا تولید کرده است.

 

 

این شرکت به داشتن توانایی تحقیق و توسعه قوی (R&D) افتخار می کند. با گذشت سالها ، تمرکز شدید آن بر روی تحقیق و توسعه منجر به توسعه فناوری کدگذاری ویدیو ، پروتکل شبکه سازی و راه حل های چندرسانه ای سیستم بر روی تراشه (SoC) شده است. همچنین می گوید با ترسیم قابلیت های تکنولوژیکی خود در تصویر و صدا ، می خواهد به چشم در اینترنت اشیا تبدیل شود.

این شرکت از جمله سبد محصولات خود ، دوربین های شبکه ، سرورهای ویدئویی ، گیرنده های ویدئویی ، ضبط کننده ویدیو شبکه و نرم افزار مدیریت مرکزی را در اختیار شما قرار می دهد. تمرکز آن بر توسعه محصولاتی با عملکردهای پیشرفته تر است ، به منظور گسترش دامنه محصول خود از راه حل های سطح ورود به بازار پرمصرف.

جدیدترین ابداعات آن شامل تعدادی راه حل برای بازارهای عمودی است. یک سیستم نظارتی IP جدید برای برنامه های مبتنی بر قطار طراحی شده است تا از امنیت مسافران و کارکنان اطمینان حاصل شود. گفته می شود که شوک ، گرد و غبار ، آب و مقاومت در برابر درجه حرارت MD8563-EH باعث خروج ویدیوی پایدار و قابل اعتماد در حین حرکت می شود. Vivotek می گوید ، برای فضای داخلی واگن ، دوربین FE8181V ، دوربین 5 مگاپیکسلی fisheye شبکه گنبدی ثابت ، نمای 360 درجه ای را بدون نقاط کور ارائه می دهد. این شرکت همچنین سوئیچ صنعتی M12 Power over Ethernet (PoE) را در اختیار شما قرار می دهد.

گفته می شود که مناسب برای نظارت شهری ، دوربین گنبدی با سرعت SD9364-EH H.265 IR مجهز به فناوری VAIR (Vari-Angle IR) است و از 250 نوری IR برای کیفیت بالای تصویر و روشنایی در محیط های چالش برانگیز بهره می برد.

تهیه و ارائه خدمات برای مشتریان خرده فروشی ، آخرین راه حل های Vivotek از دوربین های شمارشگر افراد گرفته تا یکپارچه سازی نقطه فروش و فناوری نقشه گرما برای نظارت بر رفتارهای مصرف کننده است.

این شرکت همچنین اخیراً یک دوربین گنبدی مقاوم در برابر خرابکار ، MS8392-EV را معرفی کرده است که خط تولید چند حسگر خود را ارتقا می بخشد. گفته می شود گنبد جدید یک راه حل همه در یک را ارائه می دهد و چهار سنسور CMOS 3 مگاپیکسلی CMOS با نمای پانورامای 180 درجه دارد. این شرکت مجهز به ویژگی تنظیم فیلم ، MS8392-EV به کاربران اجازه می دهد کیفیت تصویر هر سنسور را بهینه کرده و منظره پانورامای طبیعی و مداوم را تجربه کنند.

بیش از 180 نمایندگی در سراسر دنیا

ویوتک Vivotek با بیش از 180 توزیع کننده در بیش از 100 کشور همکاری کرده است تا بتواند یک شبکه جامع جهانی ایجاد کند ، در حالی که آکادمی Warriors خود دوره های آموزش و آموزش آنلاین را برای شرکای خود فراهم می کند.

این شرکت همچنین برنامه Solution Integration Alliance را ارائه می دهد ، که به دنبال جمع آوری فروشندگان از همه بخش ها ، محصولات Vivotek در انواع نرم افزارها و سیستم عامل های سخت افزاری است ، و راه حل های نظارتی را ایجاد می کند که پاسخگوی نیازهای بی شمار کاربران باشد. برای اطمینان از اینکه شرکا قادر به دستیابی به منابعی هستند که با حوزه تخصص آنها مطابقت دارند ، شرکا بر اساس تخصص به گروههای زیر اختصاص می یابد: شریک مدیریت ویدیو؛ شریک برنامه؛ شریک سخت افزاری؛ و شریک پلت فرم توسعه برنامه.

برای طراحی سریع و آسان سیستم های نظارت تصویری ، ویوتک دو ابزار طراحی را ارائه می دهد. خانواده های دوربین IP این شرکت هم اکنون در نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان ، Autodesk Revit نیز موجود هستند.

نمایندگی دوربین مدار بسته ویوتک در ایران

شرکت پارس نمایندگی دوربین مدار بسته ویوتک در ایران است. لیست کامل تجهیزات دوربین مدار بسته ویوتک VIVOTEK را از این نمایندگی بخواهید. تمامی محصولات ما دارای گارانتی اصلی ویوتک پارس است.

 
Copyright © 2023 CCTVPARS.COM