021-68372010

شرکت نمایندگی دوربین مدار بسته

مرکز نمایندگی دوربین مدار بسته هایک ویژن HIKVISION با گارانتی اصلی
(Total 1 Votes : 5 of 5)

هایک ویژن Hikvision

هایک ویژن رتبه اول پرفروش ترین برند دوربین مدار بسته در دنیاست. این تولید کننده بزرگ چینی بسیاری از رقبای اروپایی، آسیایی و آمریکایی را کنار زده و خود لقب قول شرکت های نظارت تصویری جهان را از آن خود کرده است.

شرکت هایکویژن Hikvision دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه در جهان و امکانات تولیدی مدرن در سطح بین المللی است. هر دو این امکان را به مشتریان Hikvision می دهند که از محصولات کلاس جهانی هستند که با فناوری پیشرفته طراحی شده اند. هایک ویژن به عنوان تعهد بیشتر به مشتریان خود ، سالانه 7٪ از درآمد خود را برای ادامه نوآوری و بهبود محصول سرمایه گذاری می کند.

 

 

هایک ویژن بیش از 30 شعبه داخلی در چین و 16 شرکت تابعه منطقه ای خارج از کشور در سراسر جهان فعالیت می کند تا به حضور واقعی جهانی برسد. Hikvision اکنون به طور عمومی در بورس اوراق بهادار شنژن درج شده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت Hikvision مراجعه کنید

شرکت فناوری دیجیتال Hangzhou Hikvision ، آموزشی ویبولیتین مشغول توسعه ، تولید و فروش محصولات امنیتی است. فعالیت های تجاری این شرکت شامل ارائه خدمات برای ضبط کننده های دیسک سخت ، کدهای ویدئویی ، سرورهای ویدئویی ، دوربین های مداربسته ، نظارت بر دستگاه توپ ، نصب جاده و سایر محصولات و همچنین خدمات امنیتی می باشد. محصولات آن شامل دوربین دیجیتال دوربین دار ، دوربین آنالوگ ، دوربین شبکه ، لوازم جانبی دوربین فیلمبرداری ، محصولات کدک ، محصولات انتقال ، محصولات ذخیره سازی ، محصولات نمایش و کنترل ، ماشین و محصولات دستی ، محصولات حمل و نقل ، نرم افزار مشتری ، محصولات زنگ دار ، محصولات نرم افزاری صنعت و سیستم عامل ، سیستم محصولات درجه یک ، دید دستگاه صنعتی دوربین مداربسته ، کنفرانس ویدئویی ، ارتباط داخلی و محصولات کنترل دسترسی. این شرکت در 30 نوامبر 2001 تاسیس شد و مقر آن در هانگزو ، چین است.

Hikvision بزرگترین تأمین کننده محصولات و راه حل های نظارت تصویری در جهان است

این شرکت در زمینه فناوری نظارت تصویری و همچنین طراحی و ساخت کامل خط از محصولات ابتکاری دوربین مدار بسته و نظارت بر فیلمبرداری تخصص دارد. خط تولید از دوربین و DVR تا نرم افزار مدیریت ویدیو متغیر است. از زمان تأسیس در سال 2001 ، Hikvision به سرعت به یک جایگاه برتر در بازار جهانی در صنعت امنیت دست یافت.

نمایندگی دوربین مدار بسته هایک ویژن در ایران

شرکت پارس نمایندگی فروش و پخش محصولات دوربین مدار بسته هایک ویژن در ایران است. کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی اصلی "هایک ویژن پارس" می باشند.

 
Copyright © 2024 CCTVPARS.COM